fbpx
Menu Zamknij

Garaże premium

Garaże o profilu zamkniętym PREMIUM

Garaże o wzmocnionej konstrukcji wykonane są z profili zamkniętych (90%). Blacha trapezowa układana jest poziomo lub pionowo i zabezpieczana nitami w odcieniu blachy. Garaże te są kompletne – z okuciami narożnymi, łączeniami elementów i dachem. Montujemy panele szerokopanelowe na bramie uchylnej, bramie dwuskrzydłowej i drzwiach wejściowych, nadając garażowi estetyczny i nowoczesny wygląd.

W produkcji naszych garaży premium (imitacja drewna i kolorowe panele premium) kładziemy duży nacisk na staranne i estetyczne wykończenie wszystkich elementów, co sprawia, że nasze garaże są ozdobą każdego domu, o długiej żywotności i bez dodatkowych inwestycji.

Akcesoria

Drzwi wejściowe mogą być montowane bezpośrednio w bramie(na zawiasach lub podwójne) lub oddzielnie na ścianie bocznej. Wszystkie drzwi są wyposażone w zamek i zestaw kluczy. Dostępne rozmiary drzwi: 90×200.

Uchylne okno plastikowe o wymiarach 80×60 cm jest dostępne w kolorze brązowym, grafitowym, białym i imitującym drewno.

Napęd elektryczny do bram garażowych. Zawiera 2 piloty do zdalnego otwierania bramy. Napęd jest instalowany przez nasz przeszkolony personel, który zapozna Cię również z jego obsługą.

Blacha dachowa z warstwą filcu zapobiegającego kondensacji. Chroni przechowywane samochody przed wodą ściekającą podczas intensywnych opadów deszczu.

Rury spustowe wykonane są z PVC, w szerokiej gamie kolorów dopasowanych do koloru dachu garażu. Mogą również służyć do zbierania wody do użytku domowego.

Zadaszenie blaszane garażu składa się z dwóch warstw, dolna, wewnętrzna warstwa wykonana jest z ocynkowanej blachy trapezowej, a górna, widoczna warstwa wykonana jest z blachodachówki w dowolnym kolorze RAL (matowym).

Wybrane realizacje