fbpx
Menu Zamknij

Carboxy, pergole, wiaty

Carport - PERGOLA - WIATA

Wiata samochodowa chroni samochód przed żywiołami lub zapewnia dach nad ogrodem lub patio. Elegancka i solidna konstrukcja wykonana z zamkniętych, ocynkowanych profili, malowana proszkowo, dostępna w różnych kolorach. Jej główne zalety to długa żywotność i nowoczesny, innowacyjny design. Wiatę dostosowujemy do Twoich potrzeb. Szerokość, głębokość i położenie stałych listew są opcjonalne. Wykonamy ją według Twojego projektu.

KONSTRUKCJA WIAT I PERGOLI

Do budowy wiat samochodowych używamy wstępnie ocynkowanych profili stalowych, malowanych proszkowo na wybrany przez klienta kolor RAL.

Wymiary profili używanych do budowy to 100x100x3 mm (dla wiat samochodowych do 24 m2, profile 80x80x3 mm) i 100x50x3 mm.

Wypełnienie ścian wykonane jest z listew z litej blachy o grubości 0,5 mm z powłoką w kolorze RAL. Dach pokryty jest blachą trapezową T-35 z warstwą papy antykondensacyjnej.

Maksymalne wymiary podjazdu lub pergoli to 750×750 cm. Przestrzeń między słupami może pozostać pusta lub wypełniona listwami. Listwy wykonane są ze specjalnie profilowanej blachy o grubości 0,5 mm, dostępnej w kolorze RAL lub imitującym drewno. Kolor listew można wybrać z naszej oferty.

Produkcja szyta na miare

Nie prowadzimy seryjnej produkcji. Każdy nasz produkt jest wykonywany według indywidualnego zamówienia klienta. Dostosowujemy się do Twoich potrzeb. Służymy też pomocą w  projektowaniu tak, aby spełnić wszystkie oczekiwania i idealnie dopasować produkt do Twojego podjazdu, ogrodu czy tarasu.

Wiata samochodowa zE Ściankami bocznymi

Zadaszenie tarasu

Wiata samochodowa z dodatkowa furtką

PERGOLA

NASZE REALIZACJE