fbpx
Menu Zamknij

FAQ

Jaka jest różnica między bramą jednoskrzydłową a dwuskrzydłową?

Bramy podwójne są montowane standardowo i otwierają się na boki. Wyposażone są w zamek, klamkę, kłódki i zatrzaski (na górze i na dole bramy), które umożliwiają zamknięcie jednego skrzydła. Brama jednoskrzydłowa może być zamontowana na życzenie (za dodatkową opłatą). Otwiera się do góry na sprężynach i przesuwa do wewnątrz na specjalnych rolkach.

Czy konstrukcja jest odporna na opady śniegu?

Tak, rama konstrukcji jest stabilna i trwała. Jednak dla bezpiecznego użytkowania zalecamy usuwanie opadłego śniegu z dachu przy nadmiernych i długotrwałych opadach.

W jaki sposób jest dostarczany produkt?

Posiadamy własną flote odpowiednio przystosowanych ciężarówek lub mniejszych aut dostawczych. Produkt zostanie przez nas dostarczony i zamontowany w wyznaczonym miejscu.

W miejscu instalacji nie ma dostępu do mediów (elektryczności). Czy stanowi to problem?

Nie, instalatorzy dysponują nowoczesnym sprzętem bezprzewodowym.

Czy muszę wpłacić depozyt przy składaniu zamówienia?

Nie, wszystkie płatności są dokonywane po instalacji w siedzibie klienta. Tylko jeśli zamówienie dotyczy nietypowego garażu lub wiaty, możemy poprosić o zaliczkę.

Jak długo muszę czekać na realizację zamówienia?

Po złożeniu zamówienia przystępujemy do produkcji. Proces produkcji wraz z dostawą trwa zwykle 2-6 tygodni. Kontaktujemy się z klientami na kilka dni przed instalacją (zwykle 7-10 dni) i potwierdzamy datę i miejsce montażu.

Jak mogę złożyć zamówienie?

Prowadzimy pracę, aby umożlić składanie zamówień online. Dziekujemy za wyrozumiałość.

Na tę chwilę prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Jak przygotować podłoże?

Podłoże powinno być równe i wypoziomowane.
Jeżeli garaż będzie montowany na posadzce betonowej, najlepiej aby beton był szerszy i dłuższy o około 10-15 cm. Więcej można dowiedzieć się z poradnika na naszej stronie w tym miejscu.

PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA