Kojce

Przedstawiamy państwu kojec z serii SOLID. Kojec ten jest wykonany z profili 30x30x2 i kształtowników o przekroju ścianki 3 mm oraz prętów stalowych, żebrowanych o przekroju 6 mm, które tworzą siatkę o oczku 20x5cm co zabezpiecza przed opuszczeniem końca lub dostanie się do niego mniejszych psów (szczeniakow). Dzięki zastosowaniu takiej siatki pies ma bardzo dobrą widoczność, a takie rozstawienie prętów nie pozwala na ich wygiecie. Kojec ten jest przeznaczony do najbardziej wymagających klientów którzy cenią sobie jakość i wygląd, dlatego nasz produkt jest ocynkowany ogniowo co pozwala na zabezpieczenie przed korozją nawet na 30 lat.

• Seria SOLID kierowana jest do właściciele psów ras zaliczanych do niebezpiecznych, silnych i ciężkich jakimi są rasy: Pitbull, Mastif, Owczark Kaukazki, Dog Argentyński jak i dla właścicieli ceniących sobie styl, jakość, estetykę, solidność i bezpieczeństwo swojego czworonoga. Grubościenne profile i kształtowniki zapewniają stabilność oraz solidny wygląd, a heblowane i suszone deski nie pozwola na okaleczenie psa.

• Seria SOLID ma do zaoferowania różnorodność ustawienia scian gdzie klient sam ma możliwość dostosowania stylizacji kojca do swoich potrzeb.

• Wysokość kojca z przodu 187cm i tyłu 176cm pozwala na swobodne poruszanie się po jego wnętrzu.

• Kojec może być wykonany w całości z siatki o oczku 20cm x 5cm lub klient sam może zmieniać wyglad kojca stosując zamiast scian z siatki, ściany z desek świerkowych, heblowanych, na piórowpust. Deski dzięki temu że są suszone i heblowane (gładkie), są bezpieczne dla czworonoga i zapewniają mu komfort podczas przebywania w kojcu.

• Podłogą jest wykonana z desek modrzewia. Są one heblowane, suszone i malowane ręcznie dwukrotnie impregnatem(co pozwala na dokładne wchłoniecie się). Zabezpiecza drewno przed czynnikami atmosferycznymi (woda, promieniowanie UV), chroni drewno przed czynnikami biologicznymi (grzyby, sinizna, owady), podkreśla naturalny wygląd drewna

• Ściany do wyboru mogą być z:

    1. z siatki o oczku 20cm x 5cm i grubości pręta zebrowanego 6mm w całości ocynkowane ogniowo
    2. z desek świerkowych (opcjonalnoe modrzew), heblowanych, na piórowpust i malowane dwukrotnie impregnatem. Deski dzięki temu że są suszone i heblowane (gładkie), są bezpieczne dla czworonoga i zapewniają mu komfort podczas przebywania w kojcy. Szeroka gama kolorów pozwala na dobranie koloru lakieru do potrzeb klienta.

• Dach z blachy akrylowej do wyboru z palety kolorów.

• Drzwi 80cm

• Obrotowe uchwyty na miski wraz z miskami

• Okucia dachowe

• Przygotowanie pod kotwiczenie

Główne parametry

Kojec ocynkowany ogniowo (zabezpieczenie na 30 lat przed korozja)

Możliwość doboru i wstawienia ścian z siatki lub desek

Blacha na dach w kolorze

Deski na ścianach świerk 15mm heblowane, pióro wpust, malowane ręcznie, dwukrotnie impregnatem na wybrany kolor

Opcjonalnie

Uchwyt obrotowy na miski wraz z misjami

Okucia dachowe

Podłoga z desek modrzew 30mm ryflowana i suszona malowana dwukrotnie ręcznie impregnatem na wybrany kolor

Drzwi 80cm

Deski na ściany boczne modrzew 20mm lub 15mm, świerk 20mm,

Galeria

Gotowy produkt

Masz pytania / Potrzebujesz pomocy ?

Call Now Button